Právě hraje 95 gamerů na mc.warfaremc.eu
NEJSI PŘIHLÁŠEN!
Funkce Fóra ti budou omezeny. Pro odemčení všech funkcí fór se Registruj nebo Přihlaš.

Vyřešeno žádost o unban
Téma začal Sans_Skelet

Dborý den dnes v 12:11 jsem dostal ban za obcházení banu který mi udělil Khajit_ a přitom hráč pytroday mi ho zkrtátil tak nechápu proč jsem dostal ban

Před 1 měsícemPoslední úprava: Před 1 měsícem

Počkat, počkat mladý chlapče :) Ban za KillAuru na nicku adamekstenclCZ jsi dostal od BennyCZE na 30 dní a ban nebyl zkrácen. 
https://warfaremc.eu/banlist/history.php?uuid=29c1970c477d362ab7af5c709e051a62&from=bany
Takže tvůj ban koresponduje s banem hráče adamekstenclCZ

Mirai 
Dámy, nejsem zadanej owo

Instagram: @yusarii_ | Discord: Mirai#0069

Před 1 měsícem

Čau ahoj sad_mirai chtěl bych zažádat o unban. Druh banu jsme dostal za lagování serveru. Chtěl bych se omluvit za to nevědel jsem že za to je ban a chtěl jsem jen rychlejší cestou vysekat (vypálit) les. Už se to nestane slibuji hraji to jen chvilku tak jsem nevěděl co se smí a co ne.

nesouhlas x 1
Před 1 měsícem

Zdravím UniLevi,

prosím, napíš nový príspevok do sekcie Žiadosť o unban a riaď sa podľa tejto predlohy: https://warfaremc.eu/forum/topic/2-jak-si-zadat-o-unban/

- Mike13909

chcem poprosiť o unban nadával som ale to preto lebo na evente som umrel so všetkými vecami dia full prot 10 thorns 10 unbreaking 10 4 pickaxy každý na inu činnost a na všetkom bol mending dia sh5 f2 a take tie enchanty ktore tam proste chcete mať spawnery 2 na kravy a všetko to má hráš VovyCZ a ak môžem a je take niečo tak ho chcem nahlásiť za krádeš lebo mi žiadnu ved nevrátil a žiadam aj o vratenie mojich veci a penažnej čiastky 250k za ujmu dakujem

nesouhlas x 1

Zdravím,

v první řadě píšeš žádost o unban pod cizí příspěvěk a ačkoli by tato žádost byla stejně zamítnuta, ban ti vyprší za pouhých 5 hodin.. 

Jinak na eventy pořádáné jinými hráči chodíš na vlastní nebezpečí .. Pokud se chceš vyhnout nebezpečí choď pouze na eventy pořádané členy AdminTýmu.. Na těhto eventech nemůžeš zemřít, nebo nějakým jiným způsobem přijít o věci, pokud nejsi předem upozorněn. :) 

Pěkný zbytek dne

Tento příspěvek uzamykám*

nesouhlas x 1
Před 1 měsícem