Právě u nás hraje 59 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 255 členů Klikni pro připojení

Miraiovy Opáčka #1
Téma začal sad_mirai

Konec měsíce je zde, škola začíná a mě se blíží praxe každé Úterý. Tento měsíc jsem trochu mákl, abych měl náskok na Září. Zde si popovídáme o největších problémech, které jsem vyřešil za tento měsíc.

Lagy Survivalu

Toho si asi všiml každý. Půl roku se nám lagoval Survivalu, přesněji od přechodu na 1.13.2. Po půl roce jsem byl schopen lagy diagnostikovat a permanentně odstranita ulehčit tím hru hráčům a sobě nějaké věci na další pluginy.
Co bylo vlastně hlavní příčinou těchto lagů?
Příčin bylo více, na prvním místě se samozřejmě umístil SlimeFun s jeho Cargo Managementem, který žral 50% ticku, což je nesmírná nálož pro server. Na druhém místě se nám opět umístil Slimefun a backpacky. U backpacků budu zmiňovat postup lagů, to je jen mezi dotyčným a mnou. A jako finále zde máme TradeMe, které mělo v Timings 300ms při vyvolání příkazu. Zatleskejme Premium pluginu, který zalagoval server jen napsáním příkazu.
Můžeme si sem dát graf Timings, kde uvidíme nějaké základní informace ohledně vývoje výkonu serveru od odebrání Cargo Managementu, Přidání filtru na farmy a Hoppery a nějaké úpravy Paper.yml a Spigot.yml.

SkyBlock 1.14.4

Dalším kontroverzním tématem tohoto příspěvku je SkyBlock 1.14.4. Update SkyBlocku provázelo spousty chyb, game breaking bugů a pravděpodobně i naštvanost spousty hráčů, avšak to jsme překonali a náš SkyBlock jede plně na 1.14.4 běz větších bugů! Koho by napadlo, že na 1.14.4 dokážu rozjet SkyBlock bez lagů. Pokud sis to řekl, tak máš pravdu. Nemyslel jsem si to ani já. Čekal jsem nehorázné lagy, 10 TPS, Rozmnožující villagery rychlostí světla a hlavně chyby s BSkyBlockem a světem. Nic z toho se nestalo. Server věží lépe, než jsem čekal. NEMUSEL BÝT ANI WIPE 😱
Jelikož nemám k tomuto moc říci, tak bych chtěl poděkovat všem testerům, kteří první týden od spuštění aktivně hráli SkyBlock. Rovnou zde vypíšu ty 3 lidi, kteří nahlašovali hromady bugů.

• baumax
  • Bidlo
  • Vandel_SVK

Máte u mě hodně velké plus hoši.

Konkurence, Leaky serveru, Nenávist vůči serveru

Toto zde již máme nějaký ten pátek, ale patří to i do tohoto měsíce. Při začátku měsíce zde přišly extrémní útoky na server v podobě lží, které měly hráče odradit od serveru a pošpinit mojí pověst. Zde je menší příklad:

Tento komentář se objevil na stránce Minecraft-server-list.cz a byl cílený na poškození serveru. Cílím hlavně na část "a na závěř majitel, který si dělá reklamu spamem a níčením ostatních serverů." Zdravý člověk by se nejdříve zeptal, než napsal lži, takto to vypadá jako útok konkurence. Zároveň můžeme čekat, že ten útok je pravda a někdo se vydával za můj nick (Warez = Bad. Sorry, můj názor)

Teď téma Leaky. Není zrovna moc příjemné vidět na Leaking stránkách leak svého projektu, na kterém si dávám záležet. Toto se nedávno stalo, avšak bylo okamžitě zakročeno. Leak byl okamžitě stažen ze stránky (Mám svoje metody) a již nebyl přidán. Leakerem byl Facebook uživatel Pavel Husák / Radim Gudas (Oba profily falešné). Minecraft Skupiny, jen do něj! Leaker jeden smějdskej! Překopíruji zde svůj příspěvek na CraftCommunity.

"O osobě: Osoba známá pod nickem GRAAPAPA nebo HLLRHLRR či Hella_Heller je Český Leaker působící na stránce Blackspigot, kde leakuje České servery (Z větší části pouze mapy). Při nedávné aktivitě bylo zjištěno, že osoba vyhrožovovala jiné osobě násilného napadení a rozeslání adresy dané osoby na internetu bez jeho svolení. Na osobu byla možnost uvalit trestní oznámení, avšak ten, kdo měl možnost se slitoval a lituje toho.

Doporučení: Zabanování osoby, vyhnutí se kontaktu s touto osobou (Můžete mít stejné následky jako já nebo druhá osoba či celý Váš server)"

Tímto se blížím k závěrečnému a hlavnímu tématu, Konkurence. Tato část bude trochu více sprostá

Konkurence je pro každý server, avšak je zde jeden určitý server, který se vymiká všem konkurencím. Nese název PixelMine, jehož vlastníkem je Truger23. Tento, s prominutím, zmrd kopíruje, DOSLOVA KOPÍRUJE, servery na České a Slovenské scéně. Jeho hlavním terčem je WarfareMC, takže my. Tento kidiot si myslí, že když bude kopírovat ostatní projekty a malé dobré projekty bez Ip Whitelistu níčit či vyhrožovat DDoS útokem, že něco dokáže. NE! Takhle to nefunguje ani fungovat nebude. Servery se mají zakládat na originalitě, ne na kopírování. Kdyby se aspoň někdy zachoval jako chlap a zeptal se i přestože ví, že ho nesnáším. To ho ale nenapdne. Stejně bych ho poslal do prdele. Hned, jak se připojíte na server, uvítá vás povědomá Scoreboard. Po připojení na Survival vás uvítá povědomý spawn, který je dostupný na Mc-Market a není tak populární (Zajímalo by mě, jak ho našel, byl i docela nový, dovolil jsem ho tam autorovi dát, jelikož mi to udělal pouze za 5 $ a byl výborný). Každopádně ten Spawn začal přizpůsobovat na náš styl (Ano, my si ten Spawn upravili, aby nebyl stejný jako ten, co nám autor poslal a jde to poznat). Rozmístění bylo totožné, umístění některých věcí bylo totožné, tedy až na to, že tam měl nasráno Armor Standů, až je to hnusné. No, zpět k samotnému Trugerovi. Tento člověk je mentálně labilní. Z historie si není ani pořádně vědom, co dělá a pak se vymlouvá, že se to vůbec nestalo. Vrátím se k případu jedné činosti pana Trugera. Někdy v Květnu tohoto roku jsem vypomáhal na jednom menším serveru, který se ještě rozrůstal. Předemnou tam byl Truger, který si nechal kamarády na pozici Developera, který mu následně dal heslo od databáze a smazal jí. Na mě byl útok "Nude" fotkami, které neexistovali a posíláním staré fotky z mého Instagramu. Co jsme pak udělali?

Jeho vyjádření?

Společně se můžeme zasmát "Až si nás přestanete všímat, necháme vás". 😂😂😂😂😂

Plány na Podzim

Toto jde trochu mimo příspěvek o zopakování měsíce, ale řekl jsem si, že představím nějaké základní body, které budeme dělat na podzim.

• Spooktober Crate
  • Halloween Eventy
  • Výročí 3 let serveru (Mega Event o VIP navždy)
  • 1. Prosince Adventní Kalendář

Rozloučení a poděkování

Pokud jsi to dočetl/a až sem, jsi fakt borec/borkyně (XD). Děkuji moc za přečtení a doufám, že u nás budeš nadále hrát a nadále mě budete motivovat vykonávat více a více práce na serveru.

Přeji hezký zbytek dne a za měsíc u dalšího Miraiova Opáčka.

EDIT:
Důkaz o vlastnění Spawnu:

Spoiler

Kdyby někoho zajímalo, že opravdu máme ten Spawn první.

like.png x 2

Mirai 
Dámy, nejsem zadanej owo

Instagram: @yusarii_ | Discord: Mirai#0069

Před 2 měsíciPoslední úprava: Před 2 měsíci

Nice :-)

like.png x 1
Před 2 měsíci