Právě u nás hraje 63 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 252 členů Klikni pro připojení

BER FREE HRY DOKUD MŮŽEŠ.
Téma začal Thesalamek

Čau děcka. 

Jelikož potřebuji flexit s počtem forum postů tak tu dávám tento úplně úžasný not read bait název.
TÁÁKŽE proto tu zakládám tento post. Cx

Co se týče free her tak každé 2 týdny na " Epic Games Launcheru " můžete získat jednu free hru.
Tento týden je to " Slime Rancher " LINK TAKŽE BĚŽ PRO TY SLAJMY

Dále je tu taky nějaká možnost že se vyskytne free hra i na Steamu, což je tedy velká výhoda jelikož je to většinou konečně NAVŽDY.
To je také i na stránce HumbleBundle která někdy dává nějaké ty free klíče na steam.

O všech těchto free hrách vás budu informovat tady na fórech nebo na discordu do té doby, dokud mě to nepřestane bavit.

Tak čus děcka a zase někdy.
- Váš xxxHackerAdminNaKitPVPSalámxxx

Úžasn​ý admin kterého měli všichni rádi.
Před 8 měsíciPoslední úprava: Před 8 měsíci
To se slime rancherem je spíš jen to, že to můžeš reklamovat pokud jsi neodehrál 2 hodiny (stejně jako na steamu a worthless, jeslikož je to free)

Před 8 měsíci
LiifeIsotope1337:
To se slime rancherem je spíš jen to, že to můžeš reklamovat pokud jsi neodehrál 2 hodiny (stejně jako na steamu a worthless, jeslikož je to free)

To je to co jsme debatovali na discordu. Ono to tam píše že po odehrání 2 hodin nebudeš moct hru znovu spustit nebo něco v tom stylu.

Před 8 měsíci
TheSalamek:
To je to co jsme debatovali na discordu. Ono to tam píše že po odehrání 2 hodin nebudeš moct hru znovu spustit nebo něco v tom stylu.

Rejmond nanerdil přes 14 hodin a pořád toho Slime Ranchera hraje, takže to funguje víc jak 2 hodiny.

A dovoluji si dodat, že když na GOG.com nainstalujete Gwent: The Witcher Card Game, tak dostanete zdarma náhodný díl Witchera.

Mirai 
Dámy, nejsem zadanej owo

Instagram: @yusarii_ | Discord: Mirai#0069

Před 8 měsíci
Yusarii:

Rejmond nanerdil přes 14 hodin a pořád toho Slime Ranchera hraje, takže to funguje víc jak 2 hodiny.

A dovoluji si dodat, že když na GOG.com nainstalujete Gwent: The Witcher Card Game, tak dostanete zdarma náhodný díl Witchera.

Už jsem to taky otestoval a funguje jak má, takže jsem to editnul. ;)

Před 8 měsíci