Právě u nás hraje 14 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 180 členů Klikni pro připojení
NEJSI PŘIHLÁŠEN
Pro plné využití webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.

BER FREE HRY DOKUD MŮŽEŠ.
Téma založil Thesalamek

Čau děcka. 

Jelikož potřebuji flexit s počtem forum postů tak tu dávám tento úplně úžasný not read bait název.
TÁÁKŽE proto tu zakládám tento post. Cx

Co se týče free her tak každé 2 týdny na " Epic Games Launcheru " můžete získat jednu free hru.
Tento týden je to " Slime Rancher " LINK TAKŽE BĚŽ PRO TY SLAJMY

Dále je tu taky nějaká možnost že se vyskytne free hra i na Steamu, což je tedy velká výhoda jelikož je to většinou konečně NAVŽDY.
To je také i na stránce HumbleBundle která někdy dává nějaké ty free klíče na steam.

O všech těchto free hrách vás budu informovat tady na fórech nebo na discordu do té doby, dokud mě to nepřestane bavit.

Tak čus děcka a zase někdy.
- Váš xxxHackerAdminNaKitPVPSalámxxx

Úžasn​ý admin kterého měli všichni rádi.
Před 1 rokemPoslední úprava: Před 1 rokem
To se slime rancherem je spíš jen to, že to můžeš reklamovat pokud jsi neodehrál 2 hodiny (stejně jako na steamu a worthless, jeslikož je to free)

Před 1 rokem
LiifeIsotope1337:
To se slime rancherem je spíš jen to, že to můžeš reklamovat pokud jsi neodehrál 2 hodiny (stejně jako na steamu a worthless, jeslikož je to free)

To je to co jsme debatovali na discordu. Ono to tam píše že po odehrání 2 hodin nebudeš moct hru znovu spustit nebo něco v tom stylu.

Před 1 rokem
TheSalamek:
To je to co jsme debatovali na discordu. Ono to tam píše že po odehrání 2 hodin nebudeš moct hru znovu spustit nebo něco v tom stylu.

Rejmond nanerdil přes 14 hodin a pořád toho Slime Ranchera hraje, takže to funguje víc jak 2 hodiny.

A dovoluji si dodat, že když na GOG.com nainstalujete Gwent: The Witcher Card Game, tak dostanete zdarma náhodný díl Witchera.

Mirai 
Jsem zase alone hoes

Instagram: @yusarii_ | Discord: Mirai#0069

Před 1 rokem
Yusarii:

Rejmond nanerdil přes 14 hodin a pořád toho Slime Ranchera hraje, takže to funguje víc jak 2 hodiny.

A dovoluji si dodat, že když na GOG.com nainstalujete Gwent: The Witcher Card Game, tak dostanete zdarma náhodný díl Witchera.

Už jsem to taky otestoval a funguje jak má, takže jsem to editnul. ;)

Před 1 rokem