Načítání...
mc.warfaremc.eu
Klikněte pro zkopírování IP
Načítání...
discord.gg/C3Vn4aY
Klikněte pro připojení
Avatar
Vítej na webu WarfareMC.eu
Zaregistruj se a získej přístup ke svým profilům a mnohem více!
:
NOVÝ SURVIVAL
čtení na 2 minut
Mirayi_
Bavil tě Survival RPG, ale nebylo tam co dělat? Baví tě grind a prozkoumávání? Baví tě zaměření na ekonomiku, sbírání limitek a vzácný předmětů a co třeba 1.9 PvP?! V tom případě přijď na otevření našeho nového SURVIVAL SERVERU . Tento server NEOBSAHUJE Slimefun, takže má smysl sbírat všechny nové serverové itemy, má nádhernou generaci světa od Datapacku Terralith - různé nové struktury, vesnice a abychom nechali místo i na stavby hráčů, tak jsme jen částečně upravili generaci Vanilla biomů, které jsou součástí tohoto Datapacku. Svět má přes 100 nových biomů a 8 různých modifikací jeskyní. A co bychom byli zač, kdybychom tam samozřejmě nedali vámi milovaný ItemsAdder (/ia). Abychom zpestřili pohyb ekonomiky na serveru, tak jsme vytvořili NÁŠ VLASTNÍ PLUGIN, BLACK MARKET. Tento plugin vybere KAŽDÉ 2 HODINY 4 náhodné itemy z Shopu a zvýší jim prodejní cenu. Iron Golem farmeři budou mít ráj, když tam na 2 hodiny bude Iron Ingot za 3x více. A kde by byla zábava, kdyby tam nebyly Classy?! ANO CLASSY! Při prvním připojením si může hráč vybrat Classu, která mu dá do začátku Buffy do Skillů. V aktualizaci 1.1 jim přidáme i Unikátní aktivační Abilitku, aby to nebylo jednostranné, že to přidá jen Buffy do Skillů.
TĚŠÍME SE MOC NA VÁS, SDÍLEJTE TO MEZI KAMARÁDY, HOĎTE SI NÁŠ NOVÝ REELS NA IG STORIES, RESHARNITE NÁŠ NEJNOVĚJŠÍ TIKTOK A PODPOŘTE NÁS <3 A HLAVNĚ DOUFÁME, ŽE SE VÁM SERVER BUDE LÍBIT!
RARE SPOOKTOBER MONTH
RARE SPOOKTOBER MONTH
SPOOKTOBER SE BLÍŽÍ
Get your calcium guys Warfare si pro vás chystá Spooktoberovský měsíc se zvýšenými odměnami z hlasování! Tento Event už všichni známe.
Místo Vote klíčů máme Rare klíče a každý 20. hlas Legendary Key
Tento Event bude probíhat...
Mirayi_
čtení na 1 minut
ISTRIE RAID
ISTRIE RAID
Spustili jsme očekávaný Istrie Raid - Istrie, The Deer Spirit Caller. Tento Boss přináší novou unikátní zbraň ISTRIE'S BLESSING (Ultima), která jako první má svojí Unique Abilitku.
Mimo to je tam další Ultima item 3D Model - Istrie's Anklers a...
Mirayi_
čtení na 1 minut
NÁBOR NA SUPPORTY
NÁBOR NA SUPPORTY
NÁBOR NA SUPPORTY
Přidej se do našeho AdminTeamu! 💕 U nás to není nucená práce.

PROČ ZROVNA WARFAREMC?
 • Přátelská komunita lidí v průměrném věku všech členů 18 let
 • Pořádáme různé společné akce jak irl, tak na Discordu. Od skupinových her...
Mirayi_
čtení na 2 minut