Vítej na webu WarfareMC.eu
Pokud chceš pracovat s fóry, tak se přihlaš nebo registruj
Alu01
Alu01
Člen
Aluečník Sluněčník = nejvíc sexy pes na světě
před 2 měsíci
Mezitím se pár věcí změnilo, tak přepíšu i svůj stav. Leader, 3. semestr na Uni, designér Dungeonů ( ͡° ͜ʖ ͡°), stále stejný weeb, šťastně zadaný.
před 11 měsíci
Alu je poggers, piaochamp
před 1 rokem
frayyer, radost s ním něco řešit, bavit se
před 1 rokem
Helper, Tryhard hráč SkyBlocku, Weeb, Man of Culture, SlimeFun Connaiseur, Supreme Meme Archivarius of the Highest Order and Destroyer of Ignorance.
před 1 rokem
Registrován:
před 1 rokem
Poslední přihlášení:
před 1 měsícem
Zobrazení profilu:
1822
Pohlaví
Muž
Narozeniny
05/01/2001
─── ☾ BUILD EVENT 2021 ☽ ─── Yo!Konečně je to za námi a Alu vám přináší vyhodnocení Build soutěže!Tentokrát se nám přihlásilo úžasných 34 lidí a představili nám své stavby. Samozřejmě se objevily případy, které nezapadaly do našich požadavků, ale nebyl by to build event, kdyby jich tam takových pár nebylo. Tématem soutěže byly eventy a kromě parkouru se objevila bludiště, puzzle a dokonce Get Up! Tak jako tak, nehodlám to zdržovat a představím vám naše výherce :D 1. místo      - _Mqrtin (9/10) --> 500 CZK GIFT2-3. místo  - Danda7287 (sdílená pozice) --> 300 CZK GIFT                    - AlreadyMyKill (8/10) --> 300 CZK GIFTHonorable mention: Axelotpex (taktéž 8/10, ale je v AT) Všem moc děkujeme za účast a dost možná některé ze staveb brzy uvidíte na Event serveru! Zde máte nějaké screeny:
před 4 měsíci
| NÁBOR NA SUPPORTY Yo lidičky o/ Chvíli jsme to tu neměli a řady A-Teamu mezitím prořídli, tak je čas pár lidem dovolit se přidat do podpůrné složky našeho týmu. Náborový formulář je konečně otevřen a tak máte možnost se rozepsat. Nám přibude nějaké to čtení a snad i kvalitní, noví členové <3 Doufám, že se vás znovu najde mnoho. Nábor bude chvíli trvat, tak bych vás poprosil, abyste nám po týdnu nepsali, kdy bude vyhlášení. Přejeme všem hodně štěstí a dejte se do psaní- Mirayi_, Alu, 1Mercyyhttps://bit.ly/35CEMRA
před 6 měsíci
Vyřešeno
před 7 měsíci
Takto to nefunguje xD zaprvé majetek si můžeš převést sám a pošli mi přes ctrlv.cz screenshoty vlastnictví obou účtů, jinak nemám jak vědět, zda se jedná o tvoje účty.
před 7 měsíci
Musím ještě vidět důkaz o vlastnictví originálního minecraftu na novém nicku.
před 7 měsíci