Právě u nás hraje 0 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 56 členů Klikni pro připojení
NEJSI PŘIHLÁŠEN
Pro plné využití webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
Kamarádi
Alu01
Alu01
Helper
Helper, Tryhard hráč SkyBlocku, Weeb, Man of Culture, SlimeFun Connaiseur, Supreme Meme Archivarius of the Highest Order and Destroyer of Ignorance.
Před 1 měsícem

Registrován:
Před 2 měsíci
Poslední přihlášení:
před 9 hodinami
Zobrazení profilu:
169
Pohlaví
Muž
Narozeniny
05/01/2001
Zkusím se podívat, ale jak říkám, pochybuji, že to ještě bude v logu :/
Před 11 dny

Yo! Nevím, zda budou ještě data v logu, ale rád se na to podívám. Pokud už tam nic nebude, tak mě to bude sice mrzet, ale bez důkazů s tím nemohu nic udělat.
Před 14 dny

Yo! dneska to rád vyřeším, napiš mi na Discord, kdy budeš na serveru a tvoje herní jméno a probereme to.Alu01
Před 19 dny

Yo! Jmenuju se Alu01 a jsem už bych řekl ostřílenějším hráčem na Skyblocku. Začal jsem asi před třemi týdny hrát s třemi kamarády a po nedlouhé době jsme to dotáhli poměrně daleko na poměry serveru. A nejspíš i proto mě tolik překvapuje obecné vědomí o tom, jak funguje SlimeFun. Snažil jsem se trochu prozkoumat web a zjistit příčinu tohoto problému. Jedním z toho může být velice zaostalá wiki samotného Pluginu. Jsem si moc dobře vědom toho, že SlimeFun není plugin vytvořený nikým z AT a obdivuji práci AT, kterou s tímto pluginem odvádí (Kudos WattMannovi). Opravdu velice často dostávám zprávy od ostatních hráčů, co se týče fungování SlimeFunu a to i těch nejzákladnějších věcí (Basic Machines, Cargo). Proto jsem chtěl navrhnout, zda by nebylo možné vytvořit komunitní wiki. Jsem si jist, že nejsem jediný, co rád pomáhá ostatním a rád své znalosti budu sdílet, aby popularita serveru a obecné bohatství vzrostlo. A hlavně, protože je to zábava. Snad se najdou i další, co tento nápad podpoří.   Látom
Před 1 měsícem