Právě u nás hraje 93 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 634 členů Klikni pro připojení
Alu01
Alu01
Leader
Mezitím se pár věcí změnilo, tak přepíšu i svůj stav. Leader, 3. semestr na Uni, designér Dungeonů ( ͡° ͜ʖ ͡°), stále stejný weeb, šťastně zadaný.
Před 1 měsícem

Alu je poggers, piaochamp
Před 3 měsíci

frayyer, radost s ním něco řešit, bavit se
Před 4 měsíci

Helper, Tryhard hráč SkyBlocku, Weeb, Man of Culture, SlimeFun Connaiseur, Supreme Meme Archivarius of the Highest Order and Destroyer of Ignorance.
Před 6 měsíci

Registrován:
Před 7 měsíci
Poslední přihlášení:
před 3 hodinami
Zobrazení profilu:
980
Pohlaví
Muž
Narozeniny
05/01/2001
Jeden nábor už nám běží a druhý nám právě začne. V poslední době začal náš TeamSpeak lámat veškeré rekordy a i po navýšení kapacity se vám ji povedlo naplnit a za to vám mockrát děkujeme. Proto nastala chvíle, kdy se to již v jednom nebo dvou lidech nedá zvládat a vyhlašujeme nábor na TeamSpeak Moderátory. | PODMÍNKY Věk 15+ Vlastnit a používat TeamSpeak Vlastnit a používat Discord Schopnost ovládat svůj mateřský jazyk (Čeština nebo Slovenština) Vyznat se v prostředí serveru Vydržet nátlak hloupých otázek a nátlak lidí Schopnost komunikovat | ODKAZ NA FORMULÁŘ https://forms.gle/hVfsEKA1wNzUEo7S9
před 8 hodinami

Zašli prosím link s důkazem, že vlastníš origo na novém účtě. Stačil by screenshot z minecraft.net, kde je vidět tvůj nick.
před 8 hodinami

Po ne zas tak dlouhé době jsme připravili, vzhledem k situaci, další nábor. Máte v sobě to, co pozice Supporta obnáší? | Podmínky Věk 15+ Mít zkušenosti s danou pozicí Vlastnit Discord Schopnost ovládat svůj mateřský jazyk Vyznat se v prostředí serveru Vydržet nátlak hloupých otázek a nátlak lidí Schopnost komunikovat | Dotazník https://forms.gle/r44CKu3cZWyypW7dA
Před 10 dny

Napiš na našem discordu do kanálu isp-whitelist tvůj nick.
Před 13 dny

Okay, bez problému :D 
Před 1 měsícem