Právě u nás hraje 11 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 66 členů Klikni pro připojení
Kamarádi
BennyCZE
BennyCZE
Helper
Ahoj někdo už je za můj učet registrovaný, potřeboval bych resetovat heslo jestli by to šlo, díky.
Před 3 měsíci

Ahoj kedze si jedin admin online mohol by si kuknut unban forum dik
Před 3 měsíci

odpovedz mi na forum
Před 3 měsíci

+rep Pretty nice helper
Před 3 měsíci

hele sice to je pravda ze jsem tam nadaval ale necheatoval jsem.
Před 3 měsíci

Registrován:
Před 5 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 1 měsícem
Profile Views:
276
This user has not added any about fields yet.
Dobrý den, nikdo Vám report nedával. Já sám jsem proti Vám hrál na KitPVP a Váš styl hry mi nepřišel "legit". Anti-cheat systém po celou dobu Vašeho hraní sázel upozornění na Kill-Auru na Vašem nicku. Přešel jsem tedy do vanishe a začal jsem natáčet Váš styl hry. Za necelé dvě minuty jste byl serverem 2x vyhozen za cheatování, a v tu chvíli jsme se rozhodl Vás zabanovat. Nechce se mi věřit že by náš Anti-cheat systém byl až takto chybný, když na KitPVP hrají i tací, na které jsem nikdy žádné upozornění neviděl. Ovšem náš server poskytuje druhou šanci všem "hříšníkům" a mně je ctí tuto šanci udělovat zvláště hráčům, kteří nikdy předtím nebyli trestáni, užívají na našem serveru pouze jeden účet a na první dobrou jsou schopni si podat správně formulovanou žádost. Dávám tedy unban. Ovšem Vy víte nejlépe, jak je náš Anti-cheat systém spolehlivý. Tak na to prosím myslete, ať není potřeba dalších takových zákroků. Přeji pěkný den.
Před 2 měsíci

Dobrý den,  Abych popsal situaci, na survivalu mě někdo akutně potřeboval na KitPVP. Připojil jsem se a ihned v chatu lítaly nadávky a další provokativní slova, která směřovala i od Vás. Poté mi AC systém zasílal několik upozornění na Váš nick, několikrát Vás to vyhodilo a mám i natočený Váš pochybný styl PVP.  I přes to jak neformálně a dokonce i chybně máte sepsanou žádost o unban, Vám dám druhou šanci, protože alespoň jako jeden z mála používáte pouze jeden účet, nikdy na Vaše jméno nebyly podány žádné reporty a hlavně jste nikdy dříve nebyl za nic trestán.  Já našemu Anti-cheat systému věřím a okolnosti situace pro mě byly dostačující pro Vaše zabanování. Doufám, že se příště budete chovat tak, aby jste neprovokoval jak Anti-cheat systém, tak Admin Team. Přeji pěkný den.
Před 3 měsíci

Dobrý den, hráč nabreeek byl permanentně zabanován za reklamu. Na stejnou IP adresu se připojil hráč YoutuBexXxXx. Ten dostal IP ban za obcházení banu. Nyní se přes tu stejnou IP adresu připojujete Vy. Zkontrolujte si jestli nemáte proměnlivou IP adresu.
Před 3 měsíci

Musím po několika minutách připsat další informace. Po připojení na server abych Vás odbanoval, jsem zjistil, že jste včera večer obcházel ban. Toto úplně mění situaci a ban jsem Vám znovu obnovil na 30 dní. Unban Vám tedy nedávám a trest si zasloužíte v plné délce trvání.  
Před 3 měsíci

Dobrý den, začnu tím, že jsem na nikoho neútočil, pouze jsem vypínal vanish, abych si ověřil jestli nemáte cheaty. Vše mám natočené (přes 10 minut záznamu). Bohužel, vzhledem k vašemu stylu dodržování typografických pravidel je pro mě náročné Vaší žádosti kompletně porozumět, proto nedokážu přihlédnout k Vaším argumentům. Takže se v mém rozhodování budu 100% odklánět na pravidla serveru. Pouze pro záznam, chci také podotknout, že hráč s nickem velmi připomínající Váš (riccor46), byl v minulosti a i ve stejný den jako Vy, trestán za hacky. Při profesionálním přístupu tomu nemohu dávat žádnou váhu, ovšem je to něco co je podle mě dobré zmínit pro další případné problémy s Vaším nickem. I přes všechny výše zmíněné důvody k pochybnostem o vaší nevině jsem se rozhodl, že Vám dám druhou šanci, která tento server dělá jedinečným. Upřímně doufám, že jsem se v mém rozhodnutí o Vašem zabanování zmýlil, a do budoucna nebudou další důvody k takovým postupům. Přeji pěkný den.
Před 3 měsíci