Právě hraje 94 gamerů na mc.warfaremc.eu
Nejsi Přihlášen
Pro plné využití webu se musíš registrovat nebo se přihlásit.
Kamarádi
Tento uživatel nemá žádné kamarády.
Fizzisko
Fizzisko
Helper
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 4 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 4 měsíci
Profile Views:
255
Dobrý deň Cergy , Po tom čo vás hráč reportol na KitPvp som bol overiť situáciu kde som zistil že jeho report bol pravdivý :) AutoSoup ste používali kde to bolo aj pekne vidno v jeden moment keď ste boli AFK . (padali z vás mištičky a nešlo vás zabiť) Samozrejme ste sa hneď po bane pokúsili ban obísť a bol vam udelený IP Ban .   Z môjej strany vám UNBAN zamietam.  Z mojho pohľadu si ban zaslúžite , keď som sa vás spýtal otázkou:" Prečo používaš AutoSoup?" Tak ste ma vysmiali (keďže ste nevedeli že som support)   Prajem vám príjemný zvyšok dnešného dňa .      
Před 4 měsíci

Ahoj NOOBICEK_1 , minule s tebou bol tiež problém na kitpvp kde si teamoval a dostal si aj s parťákom ban na deň . Už v tedy som si všimol že nie si čistý . Unban zamietnutý !(Anydesk nebereme , cheat si mohol odstraniť na tom nie je nič tažké)
Před 4 měsíci

Unban zamietnutý .  Prajem prijemný zvyšok dnešného dňa
Před 4 měsíci

Dnes som dostal od Buildlera DarkSonja do PM upozornenie že obchádzaš ban . Budeme to riešiť už som kontaktoval Adminov . Ak sa zistí že si tento ban obchádzal bude sa to riešiť vyšším trestom . https://warfaremc.eu/forum/topic/164-tabulky-trest-zkladn/      
Před 4 měsíci

Ahoj _michalk0 , už tu máme podobný príspevok a myslím si že sa to riešiť asi nejak bude , pretože ako hovoríš tak je tam toho hrozne veľa . Neviem či práve týmto spôsobom alebo iným . Samozrejme sa ti tu musí vyjadriť niekto s vyššími právami . Ja ma 100% suhlasím! :)
Před 4 měsíci