Právě u nás hraje 101 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 531 členů Klikni pro připojení
Fizzisko
Fizzisko
Člen
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 1 rokem
Poslední přihlášení:
Před 1 rokem
Zobrazení profilu:
984
Narozeniny
03/05/2003
Dobrý deň Cergy , Po tom čo vás hráč reportol na KitPvp som bol overiť situáciu kde som zistil že jeho report bol pravdivý :) AutoSoup ste používali kde to bolo aj pekne vidno v jeden moment keď ste boli AFK . (padali z vás mištičky a nešlo vás zabiť) Samozrejme ste sa hneď po bane pokúsili ban obísť a bol vam udelený IP Ban .   Z môjej strany vám UNBAN zamietam.  Z mojho pohľadu si ban zaslúžite , keď som sa vás spýtal otázkou:" Prečo používaš AutoSoup?" Tak ste ma vysmiali (keďže ste nevedeli že som support)   Prajem vám príjemný zvyšok dnešného dňa .      
Před 1 rokem

Ahoj NOOBICEK_1 , minule s tebou bol tiež problém na kitpvp kde si teamoval a dostal si aj s parťákom ban na deň . Už v tedy som si všimol že nie si čistý . Unban zamietnutý !(Anydesk nebereme , cheat si mohol odstraniť na tom nie je nič tažké)
Před 1 rokem

Ahoj _michalk0 , už tu máme podobný príspevok a myslím si že sa to riešiť asi nejak bude , pretože ako hovoríš tak je tam toho hrozne veľa . Neviem či práve týmto spôsobom alebo iným . Samozrejme sa ti tu musí vyjadriť niekto s vyššími právami . Ja ma 100% suhlasím! :)
Před 1 rokem

Toto je podľa mňa  dobrý nápad . Je to preplnené a kým to prelistuješ tak prejde aj 10m . :) Suhlasím s vami chlapci :P 
Před 1 rokem