Na serveru hraje 129 gamerů.
mc.warfaremc.eu
Právě je online 0 členů Klikni pro připojení
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
před 2 lety
Poslední přihlášení:
před 2 měsíci
Zobrazení profilu:
1770
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
  VELIKONOČNÍ BUILD EVENT ----------------------------------------- Blíží se k nám Velikonoce a tím i každoroční Build Event! Téma eventu  Téma je velmi jednoduché, jelikož se jedná o Velikonoční event, tak tématem budou VELIKONOCE! Pravidla eventu 1. Event se koná na CREATIVE serveru! Stavby jiných serverů nebudou brány!2. Vlastník plotu je automaticky registrován do Eventu, i když ho tam napsal někdo jiný.3. AdminTeam či Vedení serveru nesmí pomáhat hráči se stavbami. 4. AdminTeam či Vedení serveru se nesmí zůčastnit Eventu.5. Hráč může odeslat jen jednu svojí stavbu. V případě, že se přijde na to, že hráč využivá MultiAccount, bude ze soutěže diskvalifikován a permanentně zabanován za MultiAccount a Podvod při Eventu bez ohledu na to, zda vlastní Rank na serveru.6. Hráč si může pozvat kamaráda, který mu pomůže se stavbou. Pokud však jeho kamarád postaví celou stavbu, hráč bude diskvalifikován.Časové rozmezí eventu Event bude probíhat od 29.3. do 21.4. - výsledky eventu budou zveřejněny do 2 dnů.Odměny 1. místo- Libovolné VIP navždy na jakýkoliv ze serverů. - Speciální skupina "Bořek Stavitel" na web a discord. - Vlastní tag na přání. 2. místo- Libovolné VIP na jakýkoliv ze serveru na 2 měsíce.- Vlastní tag na přání.3. místo  - Libovolné VIP na jakýkoliv ze serverů na 1 měsíc. - Vlastní tag na přání.PŘEJEME VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ !! 🐰LINK PRO PŘIHLÁŠENÍ: https://forms.gle/u9WqidsAbcuDynUt5
před 10 měsíci

Ahoj. počet hráčů nějak neovlivníme.Časem by se s TPS na serveru mohlo něco dělat a v momentální době na tom pracujeme. 
před 10 měsíci

Ahoj, tvoje věci, vip, resky, peníze budou převedeny do 24h.--Přeji pěkný zbytek dne:)
před 1 rokem

Vánoce už jsou za dveřmi, tak tu máme vyhlášení build eventu! Hodnotili jsme ve 4 a každý mohl volit 1-10 bodů.1. MÍSTO - Deadly - 40bodů Spoiler 2. MÍSTO - Mordekaiser - 36bodů Spoiler 3. MÍSTO - Mr_Pacik2002 - 32bodů Spoiler ----------------------------------------------------Gratulujeme všem co vyhráli! A ti co ne, tak to můžou zkusit v dalším build eventu!Výherci budou kontaktováni a bude jim předána odměna.    
před 1 rokem

─── ❆ ZIMNÍ BUILD EVENT ❆ ─── Téma eventu Jelikož nám začala zima, tak bude téma VÁNOCE! Snad každý slaví vánoce a určitě bude jednoduché něco postavit na tohle téma, protože se s vánoci vlastně setkáváme už od malička. Vánoční atmosféra je jedna z nejlepší v celém roce. Každý ale prožívá vánoce jinak a proto je tohle téma zajímavé, chceme vědět, jak každý z vás prožívá vánoce, nebo jak si je představuje. PRAVIDLA EVENTU 1. Event se koná na SURVIVAL serveru, stavby z jiných serverů nebudou brány! 2. Vlastník residence je automaticky přihlášen do eventu, i když ho tam přihásil někdo jiný. 3. AdminTeam se nesmí zůčastnit eventu! 4. AdminTeam nesmí pomáhat hráčům! 5. Hráč může poslat použe jednu stavbu. Jestli hráč bude používat MultiAccount, tak bude diskvalifikován a permanentně zabanován za podvod při eventu a MultiAccount. 6. Hráč si může pozvat kamaráda na pomoct. Jestliže ale jeho kamarád postaví celou stavbu, tak bude z eventu diskvalifikován TRVÁNÍ EVENTU  Event bude probíhát od 30.11. do 15.12. 23:59. AdminTeam bude hodnotit stavby 20.12. 18:00. Výsledky eventu budou zveřejněny do 2 dnů. ODMĚNY 1. místo: Libovolné VIP navždy na jakýkolv ze serverů + speciální skupina Bořek Stavitel na web a discord a tak Bořek na Creative, skyblock a Survival. ─── 2. místo: Libovolné VIP na jakýkoliv ze serverů na 2 měsíce. ─── 3. místo: Libovolné VIP na jakýkoliv ze serverů na 1 měsíc. ─── LINK PRO PŘIHLÁŠENÍ DO EVENTU: Registrace do eventu ─── Všem přejeme hodně štěstí!  
před 1 rokem