Právě u nás hraje 60 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 252 členů Klikni pro připojení
Kamarádi
Speed_hunter2014
Speed_hunter2014
Helper
Ahoj, dostal jsem ban na serveru date mi prosim unban uz to nikdy neudelam
Před 4 měsíci

Veľmi ďakujem pane admin ;)
Před 5 měsíci

prosim o unban
Před 5 měsíci

cau nemuzu jse lognout do hry ze spatne heslo
Před 6 měsíci

Mohl bych dostat druhou šanci, dělal jsem multi account a dostal jsem perma ban díky.
Před 6 měsíci

Ahoj, přišel jsem zde, protože jsi online. Mohu s tebou prosím pohovořit o banu neprávem? Mám ho za obcházení banu, který jsem neobcházel. Předem dík za odpověď ;)
Před 6 měsíci

prosim te mohl bys me dat unban. ja nemam hacky ja za to nemuzu ze su tak dobrej .pls unban diky (pls)
Před 6 měsíci

Registrován:
Před 7 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 13 dny
Profile Views:
593
Pohlaví
Muž
Ahoj, Automated Crafting Chamber je na verzi 1.13.2 "bugnutý" a necraftí spousty itemů (ze sf), bohužel budeme muset počkat na další patch SlimeFunu a doufat, že se tato chyba opraví.  Pěkný zbytek dne.
Před 3 měsíci

Dobrý večer, když to bylo myšlené ze srandy, proč byla cena nad 100K+ a né například 1 dolar? Navíc se i za prodej falešných itemů, nabugovaných aj. banuje. Dále by mě zajímalo, jestli by to opravdu někdo koupil, vrátil by jsi mu těch 100K? Dle mě ne. Navíc už máš jeden dost velký prohřešek a ten ty sám víš, bugoval jsi klíče k TAG truhle a nenahlásil jsi bug. Kdyby tohle byl tvůj první trest, tak bych ti ban zkrátil, ale jelikož není, je mi líto, budeš si bohužel muset počkat 7 dní. Unban zamítám, je mi líto.
Před 3 měsíci

Dobrý večír, tvoje žádost nemá správnou formu o unban tím začneme, dále nick "POTYS" na WF nemá žádný ban, hledal jsem tedy a zjistil jsem, že tvůj nick je zřejmě "POTYH" ,který má již přes 5 dní aktivní ban. Zajímá mě také, proč si píšeš o Unban až po 5 dnech. Ale nechám rozhodnutí na banujicím. 
Před 3 měsíci

Ahoj, ban jsi dostal právem a nebudu ti ho zkracovat. Jelikož ses rozhodl, že se budeš prostě připojovat s účty, které mají nevhodný název, tak jsem ti udělil IP ban(navíc po jednom banu, sis to neuvědomil a pokračoval dál). Kdyby jsi to udělal jenom jednou, tak to pochopím, ale ty se ještě otevřeně nám přiznáš, že jsi to ty!  - Unban zamítnut. Pěkný zbytek dne.
Před 4 měsíci

Dobré ráno, jelikož jste se alespoň přiznal, což tady dělá hodně malé procento zabanovaných lidí a i vaše omluva je srozumitelná, zkrátím vám ban na dobu 20 hodin. Pokud se však situace někdy zopakuje, budete si muset 30 dní už počkat bez možností zkrácení / unbanu. Přeji pěkný zbytek dne.   Zkráceno ---
Před 5 měsíci