Právě u nás hraje 52 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 235 členů Klikni pro připojení
NEJSI PŘIHLÁŠEN
Pro plné využití webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
Kamarádi
Tento uživatel nemá žádné kamarády.
Tigermonos
Tigermonos
Člen
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 6 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 4 měsíci
Profile Views:
454
This user has not added any about fields yet.
Jak tak koukám, ban ti jíž vypršel. Takže se můžeš v klidu napojit a doufám, že se to už nebude v budoucnu opakovat. Považují za vyřešeno.
Před 5 měsíci

Hráč jíž byl varován a jelikož měl těch warnu za svoje prohřešky už moc, dalo mu to automaticky tempban na nějakou určitou dobu.  Nicméně děkujeme za nahlášení.
Před 5 měsíci

Hráč bohužel byl vulgární jenom v globalu, což se nedá považovat přímo za urážku tvé osoby. Nadávky do větra nejsou tak vážný prohřešek, že by bylo nějak extra nutné zasahovat. A však pokud máš důkazy kde označil přímo tvojí osobu a nějakým způsobem tě uráží, dodej neořezaný screenshot nebo případně výpis z logu.  Nicméně, hráč bude na své chování upozorněn a snad se podobné případy nebudou opakovat.   Děkujeme za nahlášení.
Před 5 měsíci

Ahoj, pravděpodobně máš sdílený trest s jedným hráčem, kterého postihl trest za onu reklamu.  Jelikož pod tvojí IP adresou registrujeme více účtu tvoje možností jsou následující :  Požádat o unban i za oneho viníka který s tebou sdíli IP adresu, V případě, že nejde o tvou domácnost, tak si vyjednat vlastní, nesdílenou IP adresu pouze pro tvou domácnost u tvého poskytovatele internetu. 
Před 6 měsíci

Za mě osobně, by si trest měl od sedět každý, kdo se jakýmkoliv způsobem provinil, aby se to v budoucnu už nemuselo opakovat. A však rozhodnutí vůči unbanu nechám na Spaceovi. 
Před 6 měsíci