Právě u nás hraje 62 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 255 členů Klikni pro připojení
Kamarádi
Tento uživatel nemá žádné kamarády.
_Benik
_Benik
Člen
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 6 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 4 měsíci
Profile Views:
369
This user has not added any about fields yet.
Zdravím, dnes se mi stalo, že jsem chtěl prodat expy někomu skrze /trade. Mám 1240 levelů, ale tam mi to ukazuje něco přes 6 mil. Chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo nemohl poslat nějakou tabulku expů, abych popřípadě věděl kolik tam zadat apod. a možná by nebylo na škodu ji zveřejnit na stránkách. Problém je na survival serveru.
Před 4 měsíci

Zdravím, mohli by jste znovu udělat něco s hráčem Mikeeeee? Je to mentálně zaostalý hráč, který neustále provokuje a jeho IQ nevidělo snad ani dvojciferné číslo. Nechci žádat o ban, nebo něco, ale chtělo by to větší obezřetnost na tohoto hráče od adminů. Třeba dvojnásobné tresty. Protože tyto provokace dělá vcelku často a mně už došly nervy. Vážně nepotřebuju, aby mi někdo, komu je zhruba 12 spamoval, že jsem dítě. Tady je třeba příklad z dneška, kdy začal provokovat a poté mi spamoval, že jsem dítě. To mě vážně nebaví.  https://ctrlv.cz/7RhN  https://ctrlv.cz/7RhN https://ctrlv.cz/7RhN
Před 4 měsíci

Zdravím, můžu se zeptat jak bude probíhat vyhlášení vote soutěže + v kolik to bude hodin? Děkuju.
Před 5 měsíci

Musíte se pořádně podívat kluci.. 
Před 5 měsíci

Zdravíčko, mám tu stejný problém jako minule.. Opět při hlasování pro server se mi přičítají blbě hlasy. Opět je tam 2x nick _Benik. (v tuto chvíli 37. místo, 65 hlasů) Kdyby s tím někdo mohl něco udělat, byl bych vděčnej, děkuju za ochotu.
Před 5 měsíci