Právě u nás hraje 21 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 317 členů Klikni pro připojení
NEJSI PŘIHLÁŠEN
Pro plné využití webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
Kamarádi
Tento uživatel nemá žádné kamarády.
_Benik
_Benik
Člen
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 1 rokem
Poslední přihlášení:
Před 11 měsíci
Zobrazení profilu:
714
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Zdravím, dnes se mi stalo, že jsem chtěl prodat expy někomu skrze /trade. Mám 1240 levelů, ale tam mi to ukazuje něco přes 6 mil. Chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo nemohl poslat nějakou tabulku expů, abych popřípadě věděl kolik tam zadat apod. a možná by nebylo na škodu ji zveřejnit na stránkách. Problém je na survival serveru.
Před 11 měsíci

Zdravím, mohli by jste znovu udělat něco s hráčem Mikeeeee? Je to mentálně zaostalý hráč, který neustále provokuje a jeho IQ nevidělo snad ani dvojciferné číslo. Nechci žádat o ban, nebo něco, ale chtělo by to větší obezřetnost na tohoto hráče od adminů. Třeba dvojnásobné tresty. Protože tyto provokace dělá vcelku často a mně už došly nervy. Vážně nepotřebuju, aby mi někdo, komu je zhruba 12 spamoval, že jsem dítě. Tady je třeba příklad z dneška, kdy začal provokovat a poté mi spamoval, že jsem dítě. To mě vážně nebaví.  https://ctrlv.cz/7RhN  https://ctrlv.cz/7RhN https://ctrlv.cz/7RhN
Před 11 měsíci

Zdravím, můžu se zeptat jak bude probíhat vyhlášení vote soutěže + v kolik to bude hodin? Děkuju.
Před 11 měsíci

Musíte se pořádně podívat kluci.. 
Před 11 měsíci

Zdravíčko, mám tu stejný problém jako minule.. Opět při hlasování pro server se mi přičítají blbě hlasy. Opět je tam 2x nick _Benik. (v tuto chvíli 37. místo, 65 hlasů) Kdyby s tím někdo mohl něco udělat, byl bych vděčnej, děkuju za ochotu.
Před 11 měsíci