Právě u nás hraje 14 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online členů Klikni pro připojení
NEJSI PŘIHLÁŠEN
Pro plné využití webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
Kamarádi
Tento uživatel nemá žádné kamarády.
forgotten_jim
Kubiicek_
Leader ❑ Builder
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 1 rokem
Poslední přihlášení:
Před 6 dny
Zobrazení profilu:
759
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
  Netrvalo to dlouho a je tu další nábor na buildery! S tím co se na serveru chystá, taky potřebujeme nové zkušené buildery!————————————————————————————————————————— PODMÍNKY PRO POZICI BUILDER    Ideální věk 15+ (ale můžeme nabrat i lidi menšího věku) Kreativita Dostatečné zkušenosti s pozicí builder Schopnost postavit stavby na vyšší úrovni Základní pojem o pluginech WorldEdit, VoxelSniper (goBrush,goPaint) Práce v teamu Vlastnit discord Co můžeš získat od pozice buildera? Budeš mít prefix BUILDER Budeš se moci zúčastnit akcí, které pořádá Admin-Team Budeš se moci připojit na náš builder server Budeš mít roli BUILDER na discordu Můžeš se časem dostat na vyšší pozice (Admin,Leader) A spoustu dalšího...     PRŮBĚH NÁBORUNábor začíná dne: 25.1.2020 Nábor končí dne: 2.2.2020 - 12:00 —————————————————————— Jestliže v náboru postoupíte bude vám zaslána zpráva na DISCORD, že jste postoupili.Jestliže postoupíte bude vám dán čas, kdy se máte dostavit do druhého kola. Přihláška do náboru:https://forms.gle/XTB2VFw9qDqKyYnH6      
Před 1 měsícem

Ahoj, tvoje věci, vip, resky, peníze budou převedeny do 24h.--Přeji pěkný zbytek dne:)
Před 1 měsícem

Vánoce už jsou za dveřmi, tak tu máme vyhlášení build eventu! Hodnotili jsme ve 4 a každý mohl volit 1-10 bodů.1. MÍSTO - Deadly - 40bodů Spoiler 2. MÍSTO - Mordekaiser - 36bodů Spoiler 3. MÍSTO - Mr_Pacik2002 - 32bodů Spoiler ----------------------------------------------------Gratulujeme všem co vyhráli! A ti co ne, tak to můžou zkusit v dalším build eventu!Výherci budou kontaktováni a bude jim předána odměna.    
Před 2 měsíci

─── ❆ ZIMNÍ BUILD EVENT ❆ ─── Téma eventu Jelikož nám začala zima, tak bude téma VÁNOCE! Snad každý slaví vánoce a určitě bude jednoduché něco postavit na tohle téma, protože se s vánoci vlastně setkáváme už od malička. Vánoční atmosféra je jedna z nejlepší v celém roce. Každý ale prožívá vánoce jinak a proto je tohle téma zajímavé, chceme vědět, jak každý z vás prožívá vánoce, nebo jak si je představuje. PRAVIDLA EVENTU 1. Event se koná na SURVIVAL serveru, stavby z jiných serverů nebudou brány! 2. Vlastník residence je automaticky přihlášen do eventu, i když ho tam přihásil někdo jiný. 3. AdminTeam se nesmí zůčastnit eventu! 4. AdminTeam nesmí pomáhat hráčům! 5. Hráč může poslat použe jednu stavbu. Jestli hráč bude používat MultiAccount, tak bude diskvalifikován a permanentně zabanován za podvod při eventu a MultiAccount. 6. Hráč si může pozvat kamaráda na pomoct. Jestliže ale jeho kamarád postaví celou stavbu, tak bude z eventu diskvalifikován TRVÁNÍ EVENTU  Event bude probíhát od 30.11. do 15.12. 23:59. AdminTeam bude hodnotit stavby 20.12. 18:00. Výsledky eventu budou zveřejněny do 2 dnů. ODMĚNY 1. místo: Libovolné VIP navždy na jakýkolv ze serverů + speciální skupina Bořek Stavitel na web a discord a tak Bořek na Creative, skyblock a Survival. ─── 2. místo: Libovolné VIP na jakýkoliv ze serverů na 2 měsíce. ─── 3. místo: Libovolné VIP na jakýkoliv ze serverů na 1 měsíc. ─── LINK PRO PŘIHLÁŠENÍ DO EVENTU: Registrace do eventu ─── Všem přejeme hodně štěstí!  
Před 3 měsíci

Ahoj, tribe si momentálně nemůžeš změnit. --- Přeji pěkný zbytek dne.
Před 3 měsíci