Právě u nás hraje 62 gamerů
mc.warfaremc.eu
Právě je online 384 členů Klikni pro připojení
liyffe
liyffe
Člen Premium
ahoj příteli
Před 7 měsíci

uwu
Před 11 měsíci

Ahoj zapomněl jsem svoje heslo a nemohu se dostat na váš server prosím tedy o unregister účtu DiamantCZ Kdyby jsi ještě něco potřeboval tak mi napiš Díky

Registrován:
Před 1 rokem
Poslední přihlášení:
Před 7 měsíci
Zobrazení profilu:
1542
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Zdravím, pravidla se číst mají všude a vždy, tak to prostě je. Pokud se nepřečtou, tak to dopadá takhle. Doufám, že si přečteš naše pravidla a už je budeš dodržovat. Zkrátím ti ban na 3 dny.
Před 1 rokem

Po dlouhé době je Build Event opět tady! Ukaž své zkušenosti ve stavění a soutěž o skvělé výhry! Téma Eventu Tentokrát bude velmi rozsáhlé téma. Dovolená! (nečekaně). Určitě většina z vás pojede někam s rodiči, nebo s kamarády. A v tom je ta krása tohoto témata. Každý pojedete jinam. Někdo pojede k moři, někdo půjde stanovat s přáteli a někdo se pojede dívat po pamatákách, ať už by to bylo kdekoliv. Proto se už těšíme na výtvory, které nám postavíte! Pravidla Eventu Event se koná na Creative serveru! Stavby z jiných serveru nebudou brány! Vlatník plotu je automaticky registrován do eventu, i když ho tam napsal někdo jiný. AdminTeam se nesmí účastnit eventu! AdminTeam nesmí pomáhat hráčům se stavbami! Hráč může odeslat jen jednu stavbu. V případě, že se přijde na to, že hráč používá MultiAccount, bude diskvalifikován a permanentně zabanován za MultiAccount a Podvod při Eventu. Hráč si může pozvat kamaráda, který mu pomůže se stavbou. Pokud však jeho kamarád postaví celou stavbu, hráč bude diskvalifikován! Trvání Eventu Event bude probíhat od 13.7. 14:00 do 15.8. 23:59. AdminTeam bude hodnotit stavby 17.8. od 14:00. Zveřejnění výsledků se dozvíte do cca. 2 dnů od hodnocení staveb. Odměny 1. Místo - Libovolné VIP navždy na jakýkoliv ze serverů + speciální skupina Bořek Stavitel na web a discord a tag Bořek na Creative,Skyblock a Survival (a to chceš) 2. Místo - Libovolné VIP na 2 měsíce na jakýkoliv ze serverů. 3. Místo - Libovolné VIP na 1 měsíc na jakýkoliv ze serverů. Registrační Formulář Tady se můžete registrovat do eventu: Registrace do eventu Závěr Všem přejeme hodně štěstí a doufáme, že si to stavění aspoň trochu užijete!        
Před 1 rokem

No, jelikož to byly tvé první prohřešky, tak ti to zkrátím na 1 den, ale doufám, že se to už nebude opakovat.
Před 1 rokem

No ok, ti ten unban dám, ale příště už budeš mít trest na celou dobu. (Už jen kvůli tomu, že jsi ten ban sám chtěl)
Před 1 rokem

taky jsi o ten ban žádal 10 minut a něměl jsi tam co dělat oof
Před 1 rokem